בר גיורא 14 רעננה

054-6486628

david@dbshome.co.il

בטח כבר גיליתם שיש...

סוגי משכנתאות

נתאים עבורכם את ההרכב המתאים ביותר לצרכים שלכם

אינכם בטוחים איזו משכנתא מתאימה לכם ביותר?
אל תדאגו, יש לנו מומחים לזה, אנחנו מציעים מגוון אפשרויות משכנתא שיעזרו לכם לקנות, למחזר, או לקחת הון עצמי מנכס קיים לכל מטרה.

בין אם אתם חדשים בחוויית המשכנתא ובין אם אתם בעלי נכסים מנוסים המחפשים משכנתא לרכישה, השקעה, מחזור או לכל מטרה. אנחנו כאן כדי להציע להציע תעריפים תחרותיים ולעזור לכם לעבור את התהליך בכל שלב.

רכישה (מקבלן, יד שניה או בניה עצמית)

רכישת נכס בין אם הוא הראשון או לא, מהווה אבן דרך משמעותית בחיים – אך תהליך קבלת המשכנתא יכול להרגיש מעט מסורבל. בנקים, מסלולים, ריביות, ניירת, דרישות והעמלות השונות יכולות להיות מורכבות ומבלבלות, במיוחד בפעם הראשונה שאתה מתמודד איתן.

הצעד הראשון:
לקבוע את היכולות הכלכליות (הון עצמי, תשלום חודשי על המשכנתא). 

הצעד השני:
לבחון ולהעריך כל אחת מאפשרויות המשכנתאות הזמינות בבנקים, ההרכב וריביות המתאימות ביותר. עם קצת סבלנות, וייעוץ נכון, המשכנתא הנכונה רק מעבר לפינה.

מחזור ו/ או לכל מטרה:

ישנן סיבות רבות לכך שאנשים ממחזרים את המשכנתא שלהם, אך הנפוץ ביותר הוא כדי לחסוך כסף לאורך חיי ההלוואה ע”י קיצור שנים או שיפור ריבית. יש אנשים שמנצלים את המחזור להוריד תשלום חודשי גם ע”י הארכת שנים, או לקבל הון משווי הנכס לכיסוי הוצאות אחרות, שיפוצים לפעמים שילוב של גם וגם.

ללא קשר למה ממחזרים, חשוב לשקול את כל האפשרויות שלך, אנחנו כאן כדי להציע את המשכנתא המושלמת ליעדים הפיננסיים האישיים שלך.

בוחרים זמן ביומן וקובעים בקליק

איך בוחרים משכנתא?

מתלבטים מבולבלים ?!

לפני שבוחרים בנק ורצים אליו,
כדאי לעשות ״שעורי בית״ ולהגיע מוכנים.